Online doučovanie

zlepšuj sa v slovenčine a dosiahni svoj cieľ

Služba je určená pre všetkých, ktorí sa potrebujú zdokonaliť v slovenčine bez ohľadu na to, či ide o ich materinský jazyk alebo nie. Doučovanie si môže objednať každý, kto sa chystá na Testovanie 5 alebo 9, prijímacie skúšky na akýkoľvek typ strednej školy, maturitnú skúšku alebo rozdielové/komisionálne skúšky. Rovnako je táto služba určená cudzincom, ktorí sa potrebujú naučiť hovoriť po slovensky. Vhodná je aj pre ukrajinských lekárov a zubárov, ktorí potrebujú odbornú medicínsku slovenčinu, ale aj pre národnostné menšiny žijúce na Slovensku.

Aké sú výhody doučovania?

Časová flexibilita

Lekciu si môžeš pohodlne objednať cez rezervačný systém Bookio. Ak obľubuješ pravidelnosť, nič ti nebráni načasovať svoje lekcie vždy v rovnaký deň a čas. Ak však potrebuješ väčšiu flexibilitu, vyber si vždy termín, ktorý ti práve vyhovuje.

Individuálny prístup

Na online doučovaní budem maximálnu pozornosť venovať len tebe. Môžeš sa spoľahnúť, že venovať našu pozornosť budeme len takým cvičeniam a úlohám, ktoré ti pomôžu dosiahnúť tvoj cieľ. Prispôsobím sa tvojmu tempu práce.

Spätná väzba

Neustále budeš odo mňa počuť spätnú väzbu - veľmi rád ťa pochválim za to, čo ti ide a povzbudím ťa v tom, čo zatiaľ nevieš a robíš v tom chyby. Spoločne budeme pracovať na ich odstránení. Ak sa chystáš na skúšky, budeme sa učiť pracovať so stresom i časom.

Systematickosť

Výsledky sa dostavia len vtedy, ak to, čo robíme, má systém a jasný cieľ. Môžeš sa spoľahnúť, že pri online lekiách nebudeš dostávať chaotické úlohy, ale len také, ktoré ťa budú posúvať bližšie k úspechu. Budeme pracovať systematicky a dôsledne.

Pravidelnosť 

Výhodou online doučovania je, že si pri ňom vytváraš pozitívne návyky. Je len na tebe, ako často chceš mať hodiny. Dôležité je neprestať, neustále sa zlepšovať, pretože len vtedy sa dostavia želané výsledky.

Psychická podpora

Rád ti odpoviem na všetky otázky, ktoré budeš mať. Nemusíš sa báť spýtať na to isté aj opakovane. Som zvyknutý trpezlivo a dookola odpovedať a vysvetľovať to, čo žiaci potrebujú. Môžeš sa spoľahnúť, že budem trpezlivým lektorom.

Cenník online doučovania

Individuálne doučovanie - 60 minút

počas víkendu a sviatkov 25 eur

20 €

Individuálne doučovanie - 90 minút

počas víkendu a sviatkov 37,50 eur

30 

Individuálne doučovanie - 120 minút

počas víkendu a sviatkov 50 eur

40 €

Individuálne doučovanie k mentoringu (60 min.)

zvýhodnená cena pre tých, ktorí využívajú Online mentoring

15 €

Otázky a odpovede

Ako prebieha online doučovanie? Ako mám začať?

Stačí mi napísať a dohodneme si podmienky našej spolupráce. Doučovanie prebieha v pohodovej, no pracovnej atmosfére cez Google Meet. Som ti na ňom plne k dispozícii a budem rád, keď sa sústredíš na prácu a vytvoríš si také podmienky, aby ťa nič nemuselo pri učení rušiť. Hodina sa začína v presne rezervovanom čase. Ak meškáš, počkám ťa, ale doučovanie vzhľadom na ďalšie povinnosti a študentov/študentky nie je možné predĺžiť. Pre lepšiu bezstresovú atmosféru mi na hodinách pokojne tykaj. :)

Koľkokrát týždenne by som mal/a mať doučovanie?

Je to veľmi individuálne. Ak sa chystáš na maturitu alebo prijímačky, zo skúseností viem, že najlepšie výsledky dosahujú žiaci, ktorí mali týždenne 1 - 2 hodiny od septembra v danom školskom roku.

Ako prebieha platba?

Platba za prvé 2 hodiny prebieha po skončení doučovania - uhrádzajú sa teda samostatne. V prípade, že chceš pokračovať, treba si predplatiť min. 5 doučovaní vopred, aby som vedel, že máš naďalej chuť učiť sa a mám ti držať termíny. Predplatené lekcie treba vyčerpať max. do 6 mesiacov. Platba prebieha prevodom na účet po zaslaní faktúry. Online doučovanie môže prebehnúť len vtedy, keď bola faktúra zaplatená.

Ako dlho trvá jedno doučovanie?

Dĺžku lekcie si vyberáš ty - v ponuke je 60-minútové, 90-minútové a 120-minútové doučovanie. Žiakom základnej školy odporúčam max. 90 minút. Dlhšie hodiny sú náročné na sústredenie, vzrastá chybovosť a únava.

Môžem zrušiť dohodnutú hodinu?

Hodina sa dá bez problémov zrušiť min. 24 hodín vopred, stačí kliknúť v rezervačnom e-maile na "zrušiť rezerváciu". Ak potrebuješ zrušiť doučovanie na poslednú chvíľu menej ako 24 hodín vopred, môžeš, ale hodina sa považuje za odučenú. Ako náhradu ti môžem v prípade záujmu poslať náhradné úlohy, ktoré mi po vypracovaní zašleš späť, opravím ich a poskytnem ti spätnú väzbu.

Čo mám robiť, ak mi časy v rezervačnom systéme nevyhovujú?

V rezervačnom systéme sú vždy dostupné rôznorodé časy, napr. doobeda, poobede, večer aj cez víkend. Na rezerváciu doučovania mysli vždy vopred, pretože je možné, že 2 - 3 dni pred hodinou už nebudú voľné žiadne termíny. Počet voľných termínov však vždy výrazne presahuje počet študentov/študentiek tak, aby mal každý na výber.

Môžeme mať doučovanie ako dvojica?

Bez problémov, kontaktujte ma a dohodneme sa. Niekedy vie byť vyučovanie dvojice veľmi motivujúce.

Môžem byť ako rodič na doučovaní dieťaťa?

Áno, s prítomnosťou rodiča na hodine nemám žiadny problém. Niekedy však samotné deti nechcú rodiča na doučovaní, preto vždy je dobré porozprávať sa s dieťaťom a dohodnúť si vzájomné fungovanie.

2023 | © Mgr. Martin Anderko - poslovensky.sk | obrázky: freepik.com | Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!