Pravidlá spolupráce

Aby naša spolupráca bola úspešná a bezproblémová, je dôležité, aby medzi nami fungoval vzájomný rešpekt a dodržiavanie pravidiel.

  1. Ak si si objednal doučovanie slovenčiny alebo online mentoring, rátaj s tým, že učíš sa musíš ty. Budem tvoj sprievodca na ceste za cieľom, budem ti ukazovať smer, budem ťa povzbudzovať, ale kráčať a chcieť musíš sám.
  2. Online doučovanie je možné objednať si cez rezervačný systém Bookio. Rovnako je možné zrušiť hodinu min. 24 hodín vopred a vybrať si iný termín. Zrušenie lekcie je možné cez link v potvrdzovacom e-maile, ktorý ti prišiel po rezervácii lekcie.
  3. Zrušenie lekcie menej ako 24 hodín vopred nie je možné. Lekcia sa považuje za odučenú. V prípade záujmu ti môžem poslať náhradné úlohy, ktoré vypracuješ a odošleš mi ich na opravu. Ja ti k nim poskytnem spätnú väzbu.
  4. Lekcia začína v presne stanovenom čase. Vzhľadom na iné povinnosti a ďalších študentov nie je možné čas lekcie predlžovať, napr. kvôli tvojmu meškaniu na hodinu. Ak máme mať doučovanie od 16:00 - 17:00 hod. a budeš meškať, daj mi vedieť, rád ťa počkám, kým sa pripojíš. Koniec lekcie však bude o 17:00 hod.
  5. Prvé tri lekcie sa platia po odučení samostatne. Potom si predplácaš 5 alebo 10 lekcií vopred. Online lekcia môže prebehnúť až po uhradení faktúry. Predplatené lekcie je nutné vyčerpať do 6 mesiacov.
  6. Ak si z akýkoľvek dôvodov nevieš vyčerpať predplatené lekcie, kontaktuj ma, nájdeme nejaký spôsob. V prípade potreby je možné si online lekcie vyčerpať ako online mentoring.
  7. Ak sa chystáš na prijímacie skúšky, maturitu, testovanie, pracuj aj na ďalších zložkách, ktoré môžu tvoj úspech ovplyvniť. Napríklad výsledok prijímacej skúšky môžu ovplyvniť tvoje známky, účasť na súťažiach, konkurencia, výsledok skúšky z matematiky a pod. Pracuj komplexne a sústreď sa na všetko, čo je dôležité. Pristupuj k učeniu zodpovedne. :)

Teším sa na teba, spolu to zvládeneme. :)

2023 | © Mgr. Martin Anderko - poslovensky.sk | obrázky: freepik.com | Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!