REFERENCIE

Martin počas mojej prípravy na T9 a prijímacie pohovory na gymnázium bol stále pripravený, pohotový, ústretový a nesmierne ľudský. Na jeho hodiny som sa tešil a vôbec mi to nepripadalo ako nejaká povinnosť. Vrele ho odporúčam aj ostatným. Vďaka nemu som sa výrazne zlepšil zo SjL (T9 a prijímačky na SŠ som veľmi dobre urobil). Bol ochotný mi pomôcť aj po telefóne a to aj mimo doučovacích hodín. Martin veľká vďaka!

Viktor H.

príprava na Testovanie 9 

a prijímacie skúšky

Skvele vysvetlené učivo, trpezlivý prístup a následne výborné výsledky môjho syna ma presvedčili o tom najlepšom výbere doučovateľa. Ďakujeme Martin.

Miriam F.

príprava na test v škole

Martin veľmi pomohol dcére s príjimačkami na strednú školu - absolvovala ich úspešne. Bol dochvíľný, z organizovaný, ústretový, jeho spôsob učenia dcére veľmi vyhovoval. Bola z neho nadšená. Vedel vysvetliť aj "záludnosti", oveirť si porozumenie. Odporúčam ho na sto percent. Navyše skvelá komunikácia!

Vlada G.

príprava na prijímacie skúšky

Som velmi spokojna. Pekne vyvsetlene, da sa dohodnut. Ocenujem dochvilnost, aj priebeh hodiny sa mi paci. Urcite odporucam ☺️

Alica Z.

príprava na prijímacie skúšky

S Martinom som bola maximálne spokojná. Pripravoval môjho syna na monitor T9. Syn sa v Sj veľmi zlepšil a monitor urobil výborne. Má vynikajúci prístup, perfektne vysvetľuje učivo. Je veľmi ochotný, priateľský, trpezlivý. Vrele Martina odporučujem a som mu veľmi vďačná za perfektnú prípravu syna na monitor.

Monika G.

príprava na Testovanie 9

Vynikajúci prístup, perfektne vysvetlené učivo.

Alexandra I.

príprava na štátnice zo SJ

Martina Anderka ako doučovateľa odporúčam! Je veľmi trpezlivý, ochotný a ústretový a vždy na 100% pripravený na každú hodinu. Dokáže naučiť aj študentov, ktorým slovenčina a literatura veľmi nevoňaju :) Má osobitý ľudský prístup, za ktorý som mu veľmi vďačná :)

Silvia B.

príprava na maturitnú skúšku

Vždy ochotný pomôcť vysvetliť, vždy si nájde čas, vie to podať tak, že tomu porozumie aj nie veľmi šikovný študent. Je veľmi milý, múdry, vidieť, že sa vyzná vo svojom odbore. Na 120 % odporúčam :)

Nikoleta M.

príprava na štátnice

S prístupom som bola veľmi spokojná a určite ho každému odporúčam :). Martin je veľmi trpezlivý, ochotne pomôže, je flexibilný, má zrozumiteľný výklad učiva a precízny prístup k príprave. Je to veľmi múdry študent s profesionálnym prístupom, ktorý je pre študenta veľmi motivujúci. V oblasti literatúry mi ochotne pomohol a vysvetlil dané učivo. Moja spokojnosť je maximálna ! :)

Dominika R.

príprava na skúšku na VŠ

Nesmierne trpezlivý a ochotný prístup. Zrozumiteľné podanie učiva, aj náročných tém, tak, aby im porozumel každý študent, ktorý má problém. Uvoľnené atmosféra počas doučovania, žiadne stresy :) Vďaka skvelému doučovateľovi som pripravená na skúšku a vôbec sa nemusím báť :)

Gréta V.

príprava na skúšku na VŠ

S pánom Anderkom Martinom sme boli veľmi spokojní. Doučoval môjho syna na monitor 9. Doporučujem. Je milý, trpezlivý, učivo podáva zrozumitelne.

Josef J.

príprava na Testovanie 9

Pridaj vlastnú skúsenosť

podeľ sa o vlastný názor s ostatnými, ktorí sa ešte len rozhodujú

2023 | © Mgr. Martin Anderko - poslovensky.sk | obrázky: freepik.com | Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!